O Nas

Nasza praca jest jednocześnie kontynuacją naszej rodzinnej tradycji, a wiedzę i doświadczenie w wykonywaniu i montażu podłóg przekazywaliśmy sobie z pokolenia na pokolenie. W taki sposób w 2001 roku powstał Paneltom, firma, którą od samego początku tworzą profesjonaliści. Na przestrzeni lat udało nam się zdobyć uznanie i zaufanie wielu klientów, tworząc dla nich nietypowe i dopasowane do ich indywidualnych potrzeb rozwiązania.


Ostatnie realizacje

Realizacja 1
Realizacja 2
Realizacja 3

Dlaczego Paneltom?

  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Poświęcamy odpowiednią ilość czasu na rozpoznanie jego gustu i potrzeb, chętnie doradzamy i dzielimy się uwagami. Wszystko po to, aby osiągnąć jego pełne zadowolenie .
  • Nasi pracownicy to bogaci w doświadczenie specjaliści, którzy swoja wiedzę zdobywali wraz z praktyką. Nie jesteśmy fachowcami posługującymi się jedynie wyuczonymi regułkami, a świat podłóg nie skrywa przed nami żadnych tajemnic.
  • Ponieważ na rynku wciąż pojawiają się innowacje, staramy się być z nimi na bieżąco. Z tego powodu nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez specjalnie do tego przygotowane firmy, producentów i dystrybutorów. Na niczym nie znamy się tak dobrze jak na podłogach.

Współpracujemy z producentami

BarlinekClassenKaindlKrono OriginalKronopolAlpina FloorQuick StepTarkett